Klinika ortodontyczna w Katowicach

UŚMIECH TO TAKA KRZYWA,
KTÓRA WSZYSTKO PROSTUJE
Phylis Diller

Masz pytanie?
Skontaktujemy się z Tobą

  Etapy leczenia ortodontycznego KROK PO KROKU

  Rok 2020 przyspieszył powszechne wykorzystanie cyfryzacji i zaawansowanych technologii w leczeniu ortodontycznym. Aparaty nakładkowe stały się metodą z wyboru, ponieważ pozawalają na rzadsze wizyty kontrolne.

  Właściwie zaplanowana cyfrowo przez ortodontę sekwencja nakładek z dużą precyzją przemieszcza zęby, nie wymagając istotnej ingerencji lekarza później, w trakcie procesu leczenia.

  Zobacz na przykładzie Ani jak wygląda leczenie ortodontyczne w dzisiejszych czasach.

  więcej

  Ortodonta Katowice
  Gabinet Ortodontyczny Katowice

  nasza Misja

  Jesteśmy filią istniejącej od 20 lat w Bielsku-Białej kliniki Ortodoncja Becker. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, wykorzystując sprawdzone rozwiązania terapeutyczne, oparte o aktualny stan wiedzy naukowej.

  W katowickim oddziale wykorzystujemy głownie technologie cyfrowe, zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu.

  więcej

  nowoczesna ORTODONCJA CYFROWA

  Najistotniejszym narzędziem cyfrowej ortodoncji jest skaner wewnątrzustny, pozwalający uzyskać cyfrowy obraz 3D zębów pacjenta i ich wzajemnej relacji. Dzięki skanowaniu uzyskujemy również dostęp do tzw.mapy okluzji, informującej o rozkładzie sił w zgryzie. Na cyfrowych modelach można przeprowadzić szereg obliczeń i analiz, co w uzupełnieniu o dane uzyskane z obrazowania rentgenowskiego pozwala zaplanować leczenie.

  więcej

  Ortodonta Katowice
  Ortodonta Chorzów

  nowoczesne leczenie w klinice ortodontycznej w Katowicach

  Stomatologia tak jak inne nauki medyczne znajdują się na etapie dynamicznego rozwoju i wraz z postępem technologicznym wprowadzane są w życie nowe innowacyjne metody leczenia. To właśnie sprawia, że cyfrowe rozwiązania stają się coraz powszechniejsze. Ortodoncja cyfrowa staje się standardem we współczesnym leczeniu wad zgryzu. Specjaliści sprawnie realizują każdy etap przywracania zębów do idealnego stanu, a pacjenci zyskują piękny, zdrowy uśmiech.

  Czytaj więcej

  Zalety naszego gabinetu ortodontycznego w Katowicach

  Z całą pewnością cyfrowe planowanie leczenia niesie ze sobą wiele korzyści, jednak nie należy zapominać, że technologia nie odpowiada za wszystko. Ważny jest też profesjonalizm i doświadczenie ortodonty, dlatego w naszym gabinecie zatrudniamy wyłącznie specjalistów wykazujących się fachową wiedzą Jesteśmy także przygotowani do współpracy z najmłodszymi, wiedząc, że to dzieci najczęściej odczuwają strach przed dentystą. U dzieci stosujemy m.in. aparaty ruchome, stałe, alignery, minipłytki, miniśruby i maski twarzowe. Te metody leczenia pomogą rozwiązać wiele problemów pojawiających się we wczesnej fazie rozwojowej, przy zachowaniu możliwie najmniejszej ingerencji. W mieście Katowice stworzyliśmy gabinet przyjazny dzieciom i młodzieży.
  Proponujemy konkurencyjne ceny na usługi ortodontyczne. Więcej informacji dotyczących kosztów zabiegów można znaleźć w naszym cenniku.

  Doświadczony ortodonta w Katowicach i Chorzowie

  Nasz gabinet znajduje się w Katowicach przy ul. Francuskiej 182. Dojazd do kliniki nie sprawi Państwu problemu, ponieważ zlokalizowana jest nieopodal autostrady oraz głównych dróg krajowych. Na klientów czeka przestronny parking zaraz obok Active Park. W związku z tym zapraszamy do umówienia się na wizytę także mieszkańców pozostałych miast Aglomeracji Śląskiej, takich jak np. Chorzów. Dobra lokalizacja gabinetu to nasza kolejna zaleta!
  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego W klinice ortodontycznej w mieście Katowice, z przyjemnością zarezerwujemy wygodny dla Państwa termin wizyty i odpowiemy na wszelkie pytania związane z przyszłym leczeniem.

  aparaty Invisalign

  aparaty Stałe

  Mikroimplanty

  aparaty Ruchome

  Akceleracja

  o nas W MEDIACH

  Nasi lekarze często występują w roli ekspertów.

  Zapraszamy do oglądania.

  więcej

  do ślubu zostało niewiele czasu?

  A chcielibyście, aby Wasz uśmiech pozostał w pamięci na długi czas? Jest na to sposób!

  czytaj więcej

  nasz Zespół

  Nasz zespół lekarzy składa się wyłącznie ze specjalistów ortodontów. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, należymy do polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych ( Polskie Towarzystwo Ortodontyczne, World Federation of Orthodontists, American Association of Orthodontists, Deutsche Gesselschat fuer Aligner Orthodontie ). Aktywnie uczestniczymy w sympozjach i kongresach naukowych. Jesteśmy autorami licznych naukowych o tematyce ortodontycznej.

  więcej