Oddział Katowice

Aktualności

Nowe zasady przyjmowania pacjentów

11 kwietnia 2020 15:00

UWAGA !!! Proszę nie przychodzić osobiście do kliniki w celu umówienia wizyty Wizyty umawiane są wyłącznie telefonicznie. Czytaj więcej w aktualnościach

Nowy oddział

24 maja 2019 13:24

Zapraszamy do naszej nowo otwartej filii w Katowicach. STUDIO ORTODONCJI CYFROWEJ wykorzystuje głownie technologie cyfrowe, zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu. Szczegóły i informacje: www.ortodoncjacyfrowa.com.pl

Ortodoncja dorosłych.

19 kwietnia 2017 15:01

Otwarcie nowej części kliniki dla pacjentów dorosłych, wymagających leczenia ortodontycznego. Ze względu na inne podejście terapeutyczne u osób dorosłych niż u dzieci, stworzyliśmy nową elegancką przestrzeń, gdzie w komfortowych i dyskretnych warunkach zadbamy o estetykę i czynnościową wydolność Państwa uzębienia, a także zatroszczymy się o efekt anti-aging.

Dlaczego warto leczyć się u lekarza dentysty specjalisty ortodonty?

8 sierpnia 2015 23:41

Różnice w kwalifikacjach: lekarz dentysta specjalista ortodonta – lekarz dentysta

11 klimatyzowanych gabinetów + 10 stanowisk ortodontycznych

10 grudnia 2013 11:38

Zapraszamy do skorzystania z usług ortodontycznych i stomatologicznych  

Wieloletnie doświadczenia naukowo-praktyczne

11:35

od lat z powodzeniem leczymy pacjentów i szkolimy lekarzy w specjalizacji ORTODONCJA

Atrakcyjne położenie

26 listopada 2013 17:39

Budynek Polikliniki POLMEDICO położony jest u podnóża góry Szyndzielnia, na której szczyt można wjechać nowoczesną kolejką gondolową. Kojący krajobraz górski i nowoczesna architektura kliniki łączą się tutaj z przyjaznym nastawieniem naszego personelu. Miasto Bielsko-Biała zapewnia przyjeżdżającym na dłuższe leczenie mnóstwo atrakcji, tak że żaden turysta nie może narzekać tutaj na nudę.

Nasze osiągnięcia

18 listopada 2013 17:30

Prawie 20 lat doświadczeń zawodowych pozwala nam pochwalić się prawie trzema tysiącami wyleczonych pacjentów w różnym wieku. Posiadamy akredytację Ministra Zdrowia na kształcenie podyplomowe w ramach specjalizacji z ortodoncji. Dbamy o ciągły rozwój naukowy; uczestniczymy w polskich i zagranicznych konferencjach naukowych i kursach doskonalących.